Lekcja historii i patriotyzmu

   Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji Światełko Pamięci, polegającej na zbiórce zniczy , które 01 listopada zapłoną na Cmentarzu Obrońców Lwowa, grobach wybitnych Polaków, jak również zapomnianych i opuszczonych polskich mogiłach. Akcja jest wyrazem pamięci i oddaniem hołdu naszym rodakom – Polakom, którzy na przestrzeni wieków budowali wielkość Lwowa i Rzeczypospolitej, a część z nich poległa walcząc o polski Lwów. Dziękujemy również rodzicom, którzy włączyli się do akcji. Znicze zostały przekazane do Muzeum Kresowego im. Orląt Lwowskich w Żarach.
Bożena Masłowska

fot. Aleksandra Śmiłowska i Bożena Masłowska

Relacja Radia Zachód

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content