Kwalifikacje do 24 Konkursu Wygraj Sukces

   7.05.2019 r. w sali koncertowej Szkoły Muzycznej odbyły się kwalifikacje wstępne do ogólnopolskiego 24 Konkursu Piosenki Wygraj Sukces. W przesłuchaniach brali udział wokaliści z południowej części województwa lubuskiego i Polkowic. Naszą szkołę reprezentowały: Milena Wójtowicz z 7a , Marlena Wójtowicz z 5b i Emilia Lipa z 4d. Decyzją Jury Milena awansowała do etapu regionalnego, (który odbędzie się w Zielonej Górze), a Marlena otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Izabela Kudokas-Drąg

fot.S. Wójtowicz, I. Kudokas-Drąg

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content