„Książka to dopiero początek…”

 

   „Książka to dopiero początek…” to hasło tegorocznego Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Celem tego święta jest zwrócenie uwagi na znaczenie bibliotek w edukacji, promocja i podniesienie rangi biblioteki w środowisku szkolnym oraz zbliżenie uczniów do biblioteki i książki.
   Jednym z priorytetów polityki oświatowej w roku szkolnym 2016/2017 jest propagowanie czytelnictwa. To bardzo ważny aspekt nauczania. Czytanie książek, czasopism wpływa na rozwój każdego człowieka.
   Z tej okazji uczniowie, nauczyciele i rodzice przygotowali piękne, kolorowe, pomysłowe liście z hasłami promującymi czytelnictwo, zachęcającymi do czytania książek i czasopism oraz korzystania z biblioteki (patrz zdjęcia). Wszystkie prace zostały wyeksponowane na wystawie w holu szkoły. Nadały one trochę jesiennego nastroju i, mam nadzieję, wpłyną na rozwój czytelnictwa w naszej szkole.

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie w tę akcję!
Jolanta Koch

fot. Jolanta Koch

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content