Koło filmowe – spotkanie czwarte

   W piątek, 7 października 2016 r., odbyło się kolejne spotkanie koła filmowego. Wzięło w nim udział trzydzieścioro pięcioro uczniów klas IV-VI. Obejrzeliśmy naprawdę dobry film Stevena Spielberga – Indiana Jones i ostatnia krucjata.
   Przed projekcją omówiliśmy krótko cechy filmu przygodowego, przybliżyliśmy sobie postaci Harrisona Forda oraz Seana Connery`ego. Postać reżysera tego obrazu już pojawiła się podczas prac koła – przy emisji Szczęk. Nie zabrakło też elementów historii i religii. Trzeba bowiem było wspomnieć o krucjatach, Świętym Graalu i pewnym pragnieniu człowieka: któż z nas nie chciałby żyć wiecznie?
   Obraz bardzo spodobał się zebranym, tym bardziej, że tetralogia (cykl czterech filmów o kimś/o czymś) zawiera elementy humorystyczne, np. scena przybijania pieczątek w bibliotece w Ankarze.
Piotr Pałac

fot. Piotr Pałac

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content