Koło filmowe 2018/2019 – pierwsze spotkanie

   W piątek, 21 września 2018 r., odbyło się pierwsze spotkanie koła filmowego w roku szkolnym 2018/2019. Prawie dwadzieścia osób zgromadziło się w stołówce szkolnej, by obejrzeć film Jumanji. Przygoda w dżungli.
   Przed projekcją dzieci zostały zapoznane z terminami: remake, prequel i sequel.
   Jumanji. Przygoda w dżungli, remake produkcji z 1995 z nieodżałowanym Robinem Williamsem, to coś więcej niż kolejny film akcji z Dwaynem Johnsonem. Obraz zawiera przestrogę przed światem smartfonów i gier komputerowych, to także pełna humoru historia o dojrzewaniu uczniów.
   Film bardzo się podobał zgromadzonym, to udany początek kolejnego roku wspólnego oglądania dobrego kina i poznawania wiedzy z zakresu sztuki filmowej.
Piotr Pałac

fot. Piotr Pałac

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content