Konkurs plastyczny: „Wymarzony łaciaty świat”

   Uczniowie naszej szkoły wzięli czynny udział w konkursie plastycznym skierowanym do dzieci i młodzieży, które w ramach programu „Mleko z klasą” piją mleczko Łaciate. Uczestnicy konkursu pod kierunkiem pani Kingi Stachów wymyślili i wykonali pracę plastyczną – konstrukcję z pustych kartoników po mleczku Łaciate, która przedstawia wieżę Eiffla. Celem konkursu jest promowanie nawyku codziennego picia mleka w kartonach oraz inicjowanie wśród uczniów pomysłowości i artystycznych form wyrazu. I udało się! Wieża już stoi na korytarzu obok drzwi do stołówki szkolnej. Zdjęcia zrobione i wysłane. Teraz z niecierpliwością oczekujemy na rozstrzygnięcie konkursu, które nastąpi w maju.
Prosimy: trzymajcie kciuki 
p. Kinga Stachów


 
fot. Kinga Stachów

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content