Konkurs historyczny „Jedno jedyne zdjęcie…”

Logo - Konkurs historyczny „Jedno jedyne zdjęcie…”

   W II semestrze roku szkolnego 2013/14 uczeń kl. VI b Piotr Bojakowski wziął udział w konkursie historycznym „Jedno jedyne zdjęcie…” zorganizowanym przez Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Szczecinie – Delegatura w Gorzowie Wielkopolskim oraz Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim. Honorowy patronat nad konkursem objął Wojewoda Lubuski.
   Celem konkursu było stworzenie unikalnej galerii fotograficznej opisującej losy mieszkańców regionu wzbogaconej o oryginalne opisy i komentarze posiadaczy zdjęć oraz zachęcenie młodzieży do poznawania historii rodziny, a poprzez nią historii regionu i Polski.
   W konkursie brali udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadpodstawowych, studenci oraz mieszkańcy województwa lubuskiego. Na szczeblu szkół podstawowych województwa lubuskiego praca Piotra Bojakowskiego została wyróżniona. To kolejny sukces naszego ucznia w konkursie historycznym na etapie wojewódzkim.
   Uroczyste podsumowanie odbyło się 16.06.2014 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Gorzowie Wlkp.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!
Bożena Masłowska

Konkurs historyczny „Jedno jedyne zdjęcie…” Konkurs historyczny „Jedno jedyne zdjęcie…” Konkurs historyczny „Jedno jedyne zdjęcie…”
fot. Tomasz Kusz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content