Klasa 2d na zajęciach w Ośrodku Wsparcia Dziennego “Promyk”

   18 marca 2019 r. Ośrodek Wsparcia Dziennego “Promyk” przy ul. Podchorążych 4a w Żarach zaprosił uczniów klasy 2d wraz z wychowawcą na otwarte zajęcia o zdrowym żywieniu pt:”Kuchnia i jej zakamarki”. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się jak należy bezpiecznie korzystać ze sprzętów kuchennych oraz jak zdrowo przechowywać żywność, uczestniczyły również w zajęciach kulinarnych. Uczniowie pracowali w zespołach i wykonali samodzielnie ciasteczka serowe w czterech wersjach: z sezamem, kminkiem, jabłkami i konfiturą z wiśniami oraz przygotowały bukiet owocowy z gruszek, jabłek, ananasa, granatu i banana. Patrząc na miny dzieci była to świetna zabawa i nauka. Projekt dofinansowany przez fundacje Tesco Pomaga. Zachęcamy dzieci do udziału w rożnych zajęciach oferowanych przez OWD “Promyk” TPD w Żarach – więcej szczegółów na facebook Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Żarach. Dziękuję pani Halinie Kulbidzie -Pietrzak za chęć udziału w zajęciach popołudniowych skierowanych dla dzieci.
Anna Andrukiewicz

fot. Anna Andrukiewicz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content