Kiermasz bożonarodzeniowy w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach

   W środę, 14 grudnia 2016 r., w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach odbył się kiermasz bożonarodzeniowy zorganizowany przez Radę Rodziców i Stowarzyszenie DOBRA SZKOŁA. Stoiska, jak zawsze, były gotowe przed czasem, to tak ważne wydarzenie w życiu społeczności szkolnej, że wszyscy przyszli wcześniej 🙂  
   Każda klasa sprzedawała stroiki, ozdoby związane z Bożym Narodzeniem oraz inne ciekawe rzeczy, a także pyszne smakołyki: ciasta, oponki, galaretki, a nawet krokiety z barszczem. Wszyscy mogli poczęstować się kawą i herbatą. Uczniowie, ich rodzice i nauczyciele mocno zaangażowali się w sprzedaż. Nasi podopieczni ćwiczyli w ten sposób umiejętność porozumiewania się z innymi, negocjowania i handlowania. Przede wszystkim jednak społeczność szkolna i lokalna integrowały się ze sobą.
   10% dochodu uzyskanego przez poszczególne oddziały w czasie kiermaszu zostanie przeznaczone na działalność Stowarzyszenia, reszta środków powróci do klas.
   Zapraszamy dziś i jutro do SP 1, w holu głównym kiermasz wciąż trwa 🙂
Administratorzy

Fotorelacja

fot. Wiktoria Chalbert, Piotr Pałac i Cezary Sułkowski

Relacja Telewizji Regionalnej

Jesteśmy z Żar – reportaż o kiermaszu w Jedynce

 

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content