Kartki świąteczne z zagranicy

   Jak co roku uczniowie naszej szkoły wymienili się kartkami z życzeniami świątecznymi i noworocznymi z uczniami z zagranicy. Zadania świąteczne zrealizowaliśmy w ramach projektu międzynarodowego eTwinning „The doorway to the world”. Nasze kartki wykonali uczniowie z klasy 4B, 3A i 6C. Życzenia napisaliśmy w dwóch językach: polskim i angielskim. Zapraszam do obejrzenia zdjęć.
Izabela Mielniczek

Nasze kartki:

 

Fotorelacja z Hiszpanii:

Życzenia z Włoch:

alt

Kartki ze Słowacji: 

alt
 

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content