Jesień z książką

Agnieszka Dziadkiewicz poleca:

“Wybrałam książkę” Bernadette”, ponieważ lubię Bernadette bo jest fajna.
Dużo nauczy drugiego człowieka. Jest moją ulubioną świętą.
Wybrałam również książkę “Mała syrenka”, ponieważ jest ciekawa i dziwne jest to, że książę i syrenka mieli w tym samym czasie urodziny.”


Amelka i Piotr polecają na jesienne wieczory

Amelka Bartkowiak poleca “Baśnie H.CH. Andersena”,
w tej książce można przeczytać wiele ciekawych historii.
Piotr Bartkowiak poleca książkę “Moje zwierzęta. Hobby”,
ponieważ jest to książka o zwierzętach.


Zuzia i Janek polecają książki

   Zuzia Cioch na jesienne dni poleca książki “Nela mała reporterka” Opowiadają one o przygodach dziewczynki, która zwiedza świat i ma wiele ciekawych przygód. Nela karmiła małego słonika, zjeżdżała na linach w dżungli, poznała zwyczaje plemion afrykańskich, nurkowała w głębinach. Książki są bardzo kolorowe, jest w nich dużo zdjęć.
Zuzia poleca przygody Neli, ponieważ czytając te książki można się dużo dowiedzieć o całym świecie.

   Janek Cioch poleca książkę “Autochody”, ponieważ jest w niej bardzo dużo nietypowych pojazdów, a nawet wynalazków. Auta przedstawione w książce niestety nie jeżdżą po normalnych drogach – więc nie można ich na codzień oglądać, jeżdżą po specjalnych drogach książkowych. Nazwy niektórych z nich: hip hopowy wóz, bryka dzwonnika, auto pana gogle. Po zapoznaniu się z tą super książką każdemu dziecku na pewno nie zabraknie pomysłu na wynalezienie własnego pojazdu.


 

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content