Jedynka – „Szkołą Pozytywnego Myślenia”

   Od stycznia 2020 r. nasza szkoła realizuje projekt „Myślę pozytywnie” w ramach ogólnopolskiego programu certyfikacji szkół jako „Szkoła Pozytywnego Myślenia”. Celem programu jest profilaktyka zdrowia psychicznego oraz upowszechnianie wiedzy na jego temat, kształtowanie konstruktywnych przekonań, postaw, zachowań i stylu życia, budowanie konstruktywnego systemu wartości, rozwijanie umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresogennych.
   Projekt finansowany jest ze środków Narodowego Programu Zdrowia przez Ministerstwo Edukacji Narodowej zakłada realizowanie comiesięcznych zadań przez cały 2020 r.
   Nauczyciele realizujący projekt na zajęciach otrzymali pakiet narzędzi edukacyjno-profilaktycznych (ankiety, kursy e-learningowe, prezentacje multimedialne, scenariusze lekcji, algorytmy postępowania, bazę dobrych praktyk), cenne i ciekawe gry planszowe, książki. Interesujące szkolenia, filmy ze strony projektu www.myslepozytywnie.pl polecone będą do wykorzystania w pracy z rodzicami i uczniami.
Aneta Kochanowicz

fot. Dominika Michalak

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content