Inauguracja roku szkolnego 2020 – 2021

   1 Września dzieci poszły do szkoły w normalnym trybie. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach była gospodarzem miejskiej inauguracji Roku Szkolnego 2020/2021. Wśród uczniów nauczycieli i rodziców gośćmi byli także Pani burmistrz Danuta Madej i jej zastępca, Pan Olaf Napiórkowski. Z powodów oczywistych uroczyste otwarcie miało skromniejszy niż zwykle przebieg i zorganizowane zostało tylko dla klas pierwszych. Po krótkich wystąpieniach Pani dyrektor Agnieszki Ropskiej oraz Pani burmistrz dzieci wraz z wychowawcami udały się do swoich klas.
Rajmund Kondratowicz
fot. Rajmund Kondratowicz


Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content