III miejsce w zielonogórskim finale wojewódzkim turnieju mini koszykówki chłopców


   W dniu 4.04.2019r. odbył się zielonogórski finał wojewódzkiego turnieju mini koszykówki chłopców, w którym nasza drużyna w składzie: Adam Sobczak, Dennis Rynkiewicz, Radosław Kubiak, Michał Czogała, Igor Mosakowski, Bartosz Tomiałojć, Dawid Szczygieł, Dawid Najdek, Natan Kozioł i Wiktor Przerwa zajęła trzecie miejsce. Choć mecze były bardzo zacięte i wyrównane, ulegliśmy minimalnie zespołom SP 2 Żary i SP 1 Zielona Góra.
Rajmund Kondratowicz

fot. Rajmund Kondratowicz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content