Mikołajkowe zmagania sportowe

   Uczennica SP1 Dalila Bojańców zajęła II miejsce w otwartych mikołajkowych zawodach pływackich zorganizowanych 7 grudnia br. na pływalni “Wodnik” przez Miejski Ośrodek Sportu, Rekreacji i Wypoczynku w Żarach.

   W piłce nożnej chłopcy i dziewczęta różnych kategorii wiekowych uczestniczyli w podobnych mikołajkowych zmaganiach 5 i 6 grudnia, rozegranych w hali sportowej “Promień”. W kategorii najmłodszej (7-9 lat) i średniej (10-12) zajęliśmy III miejsce, wśród młodzieży (13-15) II miejsce.

Gratulacje za świetną postawę młodych sportowców!
Rajmund Kondratowicz

fot. Rajmund Kondratowicz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content