Happening – Stop używkom

   Dnia 6 czerwca kl1B i kl.1C wzięły udział w Happeningu pod hasłem Stop używkom.Organizatorem imprezy programu profilaktycznego był Urząd Miasta.Impreza rozpoczęła się przed Ratuszem Miasta, pokazem strojów, okrzykami i hasłami na plakatach, następnie odbyła się prezentacja wszystkich szkół deptakiem miasta. Całość uświetnił występ akrobatyczny uczniów. Podsumowaniem imprezy były piękne albumowe książki i dyplom, jakie otrzymaliśmy dla szkoły.
Irena Wiącek, Ewa Witkowska

fot. Irena Wiącek

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content