Gra w podchody z okazji Dnia Dziecka w klasie 1a i 1b


Z okazji Dnia Dziecka klasy 1a i 1b zorganizowały grę w Podchody. Klasa 1b wytyczała trasę i zostawiała zadania, a 1a podążała za pozostawionymi znakami odnajdując i wykonując te zadania. Zabawa była doskonała, śmiechu co niemiara. Następnie każda z klas w swoim gronie bawiła się i ucztowała. Była pizza i lody. To był niezwykle wyjątkowy dzień, co prezentują poniższe zdjęcia.

Wioletta Bas i Halina Kulbida-Pietrzak

Podchody

fot. Wioletta Bas i Halina Kulbida-Pietrzak

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content