Europejskie odznaczenie naszego projektu

   Już we wrześniu otrzymaliśmy krajowe wyróżnienie. Teraz nasza szkoła została wyróżniona Europejską Odznaką Jakości eTwinning za wspaniałą pracę w zeszłorocznym projekcie “Mascots’ journey”. Oznacza to, że nasze działania zostały ocenione jako reprezentujące najwyższy europejski poziom. Europejska Odznaka Jakości jest przyznawana raz w roku, a nominację otrzymują tylko wybrane projekty z tych najwyżej ocenionych. Jest to potwierdzenie zaangażowania i dążenia naszej szkoły do jakości oraz otwartość na współpracę europejską. Dla dzieci i dla mnie uznanie naszej pracy i większa motywacja do dalszych działań.
   Cieszymy się z tego osiągnięcia i czekamy na kolejne sukcesy.
Izabela Mielniczek

fot. Izabela Mielniczek

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content