Dzień otwarty szkoły 2012

   Jak co roku w naszej szkole 21 marca 2012 roku zorganizowaliśmy Dzień Otwarty dla przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców. Nauczyciele przygotowali ciekawe zajęcia plastyczne, matematyczne, przyrodnicze, ruchowe i komputerowe. Dzieci chętnie brały udział w zabawach, wykonały piękne prace plastyczne związane z wiosną, przeprowadzały „małe” doświadczenia i ćwiczyły naukę języka obcego. Dzieci uczestniczyły w zajęciach logopedycznych i terapii pedagogicznej. Rodzice mogli zasięgnąć informacji pedagoga w sprawie dojrzałości szkolnej i przygotowania dziecka do szkoły. Nauczyciele udzielali porad rodzicom w sprawach dotyczących edukacji dziecka w szkole. Przygotowane formy pracy z dziećmi cieszyły się ogromnym powodzeniem nie tylko wśród przedszkolaków, ale i ich rodziców.
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska

fot. C. Sułkowski 

Innowacja pedagogiczna „Strategia myślenia”
czyli wykorzystywanie różnorodnych i nowoczesnych metod
i form pracy dydaktycznej w rozwoju myślenia uczniów

  autor innowacji – Grażyna Ćwikła

PREZENTACJA from Sto Procent on Vimeo.

 

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content