Dzień dobry, cześć i czołem!

Wszystkim uczniom, ich rodzicom i opiekunom,
pracownikom pedagogicznym i niepedagogicznym naszej szkoły
życzymy dużo sił w wykonywaniu codziennych obowiązków,
nieustannego uśmiechu na twarzy, wzajemnego zrozumienia
oraz ciągłego rozwijania swoich pasji i talentów!

   Cała Polska wraca do domu, cichnie gwar wakacyjnych zabaw, pustoszeją nadmorskie miejscowości, niedługo na plażach nie będzie można spotkać żywego ducha. Pustoszeją też górskie pensjonaty, na szlakach coraz mniej miłośników pieszych wędrówek. Kogo nie zapytamy, ten odpowie, że szybko minęły dwa miesiące beztroski i luzu. Za szybko! Jednak, założymy się, wielu spośród Was, Drodzy Uczniowie, tęskniło za szkołą. Tak czy inaczej, dziś uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013 i nie ma od tego odwrotu. Dla większości będzie to kolejny rok nauki, są jednak i tacy, którzy po raz pierwszy przekroczą próg Szkoły Podstawowej nr 1 w Żarach. I właśnie ich w sposób szczególny witamy w naszym gronie. Nie martwcie się, wszystko będzie dobrze, otoczymy Was opieką, zadbamy o to, żebyście czuli się w tu dobrze, jak w domu. Są też i klasy szóste, które po raz ostatni będą brały udział w uroczystym apelu rozpoczynającym rok szkolny. Nawet się nie zorientujemy, kiedy staną się gimnazjalistami! Wcześniej jednak wielki wysiłek umysłowy, test, sprawdzian, podsumowanie sześcioletniej nauki. Wytężcie umysły, pracujcie pilnie, uczcie się, ponieważ wiedza, którą teraz zdobędziecie, zaprocentuje w przyszłości, a systematyczność i dobry warsztat pracy przydadzą się przy kolejnych egzaminach: gimnazjalnym i maturalnym. To samo zresztą dotyczy pozostałych klas, bez wyjątku!
   A tymczasem zapraszamy do lektury specjalnego wydania „Pulsu Jedynki”.
Administratorzy
 
Puls Jedynki

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content