Dzień Chłopaka w 4b

   Dnia 30.09.2016 r. klasa 4b urządziła imprezę z okazji Dnia Chłopaka. Dziewczyny zorganizowały przekąski, napoje i różne zabawy. Jedna z nich polegała na przekłuciu balonu, tam znajdowały się karteczki z zadaniami. Trzeba było wykonać jedno z owych zadań. Następną zabawą były kalambury. W torbie znajdowały się karteczki z różnymi zawodami. Potem wszyscy tańczyli w rytm muzyki.
   Mam nadzieję, że cała klasa dobrze się bawiła, że niedługo znowu urządzimy taka imprezę, bo było cudownie.
Nina Mandziej, 4b

fot. Nina Mandziej

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content