Drugi Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach

   Jak co roku w naszej Szkole 21 marca 2013 roku zorganizowaliśmy Dzień Otwarty dla przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców. We wszystkich gabinetach odbywały się ciekawe zajęcia i prezentacje. Dzieci chętnie brały udział w zabawach sportowych, z chustą Klauza. Miały możliwość obserwowania różnych doświadczeń przyrodniczych i udzielania pierwszej pomocy. Niektóre z nich aktywnie brały udział w zajęciach dydaktycznych – czytały, pisały i liczyły. Atrakcją były zajęcia plastyczne, na których poznawały różne techniki pozwalające wykorzystywać makulaturę – „Rady na odpady”. Dzieci wraz z rodzicami uczestniczyły w zajęciach logopedycznych i terapii pedagogicznej. Mogli zasięgnąć również informację u pedagoga w sprawie dojrzałości szkolnej i przygotowania dziecka do szkoły.
   Nauczyciele udzielali porad rodzicom w sprawach dotyczących edukacji dziecka w szkole. Przygotowane formy pracy z dziećmi cieszyły się ogromnym powodzeniem nie tylko wśród przedszkolaków, ale i ich rodziców.
Dziękuję Nauczycielom za ciekawe zajęcia.
Wicedyrektor Szkoły
Honorata Kryszewska
fot. Cezary Sułkowski

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content