Druga wizyta żołnierzy amerykańskich

   11 czerwca naszą szkołę odwiedzili żołnierze amerykańscy. Uczniowie z klas 4 i 7 mieli okazję na żywą komunikację w języku obcym. Podczas zajęć mogli porozmawiać z rodzimymi użytkownikami języka angielskiego. Żołnierze spotkali się z dziećmi w trakcie ich lekcji, chętnie udzielali odpowiedzi na zadane pytania, a także opowiadali o sobie oraz Stanach Zjednoczonych.
 Izabela Mielniczek
Karolina Wojtiuk

alt

fot. Julia Gruchot

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content