Czytamy po angielsku

   Do naszej biblioteki trafił zbiór uproszczonych lektur w języku angielskim, tzw. readersów. Książki były inspiracją projektów edukacyjnych z języka angielskiego. Uczniowie dobrani w grupy zgodnie z poziomem umiejętności językowych i zainteresowań czytali wybraną przez siebie książkę w języku angielskim. Po przeczytaniu przygotowali plakaty zachęcające innych do lektury wybranej przez nich książki. Projekt powstał z myślą o wsparciu naszej szkoły w działaniach promujących czytelnictwo w języku angielskim. Jego ideą jest zachęcanie do czytania i wyrobienie nawyku czytania w języku obcym.
Izabela Mielniczek
Zdjęcia z pracy nad projektem klasy 7D:

Plakaty uczniów klasy 7D promujące czytanie książek w języku angielskim:

 

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content