Czas Świąt – nasz Żaruś w Niemczech

   W ramach międzynarodowego projektu wymieniamy się maskotkami z innymi europejskimi państwami. Dzięki realizacji zadań projektowych uczymy się języka angielskiego i poznajemy dzieci z całej Europy. Nasz Żaruś spędził Święta w Niemczech. Uczniowie z niemieckiej szkoły przygotowali dla nas prezentację w języku angielskim o tradycjach bożonarodzeniowych w ich kraju. W jej przygotowaniu aktywnie uczestniczył Żaruś. Zachęcam do obejrzenia, nauki angielskiego oraz obyczajów świątecznych naszego sąsiada.
Izabela Mielniczek

Film uczniów z Niemiec o tradycjach bożonarodzeniowych:

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content