Bezpieczeństwo dziecka na drodze!

   Pod takim hasłem dnia 21 września 2010 roku odbyło się spotkanie uczniów klas pierwszych ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach z dziennikarzami Radia Zachód w Zielonej Górze. Każdy uczeń mógł wykazać się wiedzą na temat zasad przechodzenia przez jezdnię, które zostały wdrożone i ćwiczone na zajęciach edukacyjnych przez nauczycieli – wychowawców. W formie zabawy uczniowie odpowiadali na pytania i odpowiednimi kolorami zaznaczali właściwe przejścia dla pieszych. Wszyscy wykazali się dużą wiedzą w tym zakresie i otrzymali atrakcyjne nagrody.
   Takie spotkania są dowodem na to, że bezpieczeństwo uczniów jest najważniejsze!
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska
 
(kliknij zdjęcie)
fot. Honorata Kryszewska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content