Bezpieczeństwo Dziecka na Drodze 2011

   Dnia 28 września 2011 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach odbyło się podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpieczeństwo Dziecka na Drodze-2011”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas pierwszych. Każdy z nich wykonał pracę plastyczną na temat prawidłowego korzystania z zasad ruchu drogowego. Nagrodą główną był rower, który otrzymała Amelia Janiak – uczennica klasy 1b. Wszyscy uczniowie dostali upominki. Fundatorem nagród była firma Statoil Poland z siedzibą w Warszawie.

Nagrodzonym uczniom gratuluję!

 

Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska

fot. Honorata Kryszewska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content