Apel z okazji Dnia Ziemi

Podsumowanie Tygodnia Ekologicznego w SP nr 1 w klasach I – III.
   Dnia 18 kwietnia 2011 roku odbył się apel ekologiczny podsumowujący pracę uczniów z okazji Dnia Ziemi. W tym roku przebiegał pod hasłem: „Las blisko nas”. Uczniowie klas I wykonali prace plastyczne, klas II napisali piękne wiersze, a uczniowie klas III opowiadania poświęcone lasom. Apel uświetnił występ zespołu tanecznego „Rowerowa piosenka” oraz przedstawienie pt. „Leśne ostępy”. Uczniowie mogli popisać się wiadomościami o lesie, odpowiadając na pytania. Najlepsi otrzymali nagrody. Nauczyciele przygotowali wystawę prac dziecięcych. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia wystawy!
Wicedyrektor szkoły Honorata Kryszewska

fot. Piotr Pałac

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content