Andrzejki i Mikołajki w klasie 2c

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie dla najmłodszych źródłem poznania tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię, pozwalają przenieść się w świat marzeń i fantazji. Podczas zajęć andrzejkowych w klasie 2c było tradycyjne lanie wosku, wróżby z butami i losowanie przepowiedni, co nas czeka w przyszłości. Słodki poczęstunek umilił wspólnie spędzony czas, a dyskoteka wprowadziła w znakomity nastrój.

Małgorzata Łukowska

Andrzejki klasa 2c

fot. Małgorzata Łukowska

 

Mikołaj MIKOŁAJKI W KLASIE 2c

6 grudnia upłynął w klasie 2c w radosnej, świątecznej atmosferze. Mikołaj zostawił dzieciom wspaniałe prezenty. Wszyscy otrzymali ciekawą lekturę, zmazywalny długopis i dużo, dużo…słodyczy. Dziękujemy Kochany Mikołaju!!!

Małgorzata Łukowska

Mikołajki 2c

fot. Małgorzata Łukowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content