Złota Polska Jesień…

Jesień

W październiku uczniowie klas 1-3 wykonali piękne prace plastyczno- techniczne o tematyce jesiennej. Poziom wykonanych prac był na bardzo wysokim poziomie: od kolorowych drzew po obrazy, postaci, przedmioty, zwierzęta i kompozycje kwiatowe w koszach. Wszystko wykonane z darów jesieni. W konkursie pod uwagę brano kreatywność, różnorodność technik oraz estetykę wykonania. Wręczenie dyplomów oraz nagród dla najbardziej wyróżniających się prac nastąpiło 26 października.

Gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym Uczniom. Dziękujemy Rodzicom za pomoc przy ich wykonaniu. Każda praca jest ciekawa i zdobi hol Naszej Szkoły! Dziękujemy.

Organizatorzy:
Monika Majerska i Irena Wiącek

Konkurs - Dary jesieni

fot. Monika Majerska i Irena Wiącek

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content