Zielona Szkoła w Dziwnówku!

   W dniach 4-8 czerwca 2018 roku uczniowie klasy 2a i 3b SP nr 1 w Żarach przebywali na Zielonej Szkole w Dziwnówku. Dzieci poprzez liczne wycieczki, spacery, zabawy nad brzegiem morza zdobywały wiedzę o Morzu Bałtyckim. Poprzez bezpośrednią obserwację poznawały krajobraz nadmorski. Uczestniczyły w całodziennej wycieczce po Wyspie Wolin. Były na wzgórzu Zielonka, nad Jeziorem Turkusowym. Zwiedzały Międzyzdroje. Codzienne spacery i zabawy na plaży miały również duże walory zdrowotne. Uczniowie poprzez wspólne zabawy, wykonywane zadania nauczyli się współpracy, wzmocnili własne relacje z kolegami. Przepiękna letnia pogoda sprzyjała naszym działaniom. Wszyscy wrócili opaleni i zadowoleni.

  Zielone Szkoły są świetnym miejscem do prowadzenia zajęć edukacyjnych i sposobem na to, aby poprzez działania praktyczne zdobywać wiedzę i umiejętności. Wszyscy uczniowie sprawdzili się i zdali egzamin na szóstkę! Gratulujemy!

H. Kryszewska – wicedyrektor
W. Półtorak i I. Wiącek – wychowawcy klas

fot. Wiesława Półtorak i Honorata Kryszewska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content