Zielona Szkoła “Dziwnówek” 30.05-3.06.2016

   W dniach od 30.05 do 3.06.2016 klasy 3a, b, c, d wraz z wychowawcami uczestniczyły w Zielonej Szkole w Dziwnówku. Dzieci oprócz nauki spędzały czas ze sobą, ucząc się współdziałania w grupie. Wśród licznych atrakcji był rejs statkiem po Zatoce Kamieńskiej, pobyt w Parku Dinozaurów, dyskoteka oraz pasowanie na “Wilka Morskiego”. Dzieci oprócz konkurencji sportowych musiały wykazać się wiedzą dotyczącą morza i zajęć ludzi mieszkających w tych okolicach, a także, jak na “wilka morskiego” przystało zjeść cytrynę i przyjąć pasowanie od Neptuna – boga mórz.
   W ostatnią “zieloną noc” przeżyły swoje pierwsze smarowanie pastą. Usmarowane, ale zadowolone ze wspólnie przeżytych chwil, wróciły w piątek do domów i swoich stęsknionych rodziców.
Wiesława Półtorak,
Ewa Siatkowska,
Izabela Olszańska,
Krystyna Rewaj
Wioletta Warguła -rodzic

fot. Wioletta Warguła i Izabela Olszańska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content