Zielona Szkoła Lubiatów 4-6 czerwca 2012

   W dniach 04.06.12 – 06.06.12 r. klasy Ib i Ic przebywały na Zielonej Szkole w Lubiatowie w ośrodku „Haleszka”. Był to pierwszy samodzielny wyjazd dzieci, bez rodziców. Pierwszoklasiści podczas pobytu poza szkołą, domem rodzinnym nawiązywali nowe przyjaźnie, nauczyli się samodzielności, odpowiedzialności za siebie i całą grupę.
   Lubiatów to miejsce, gdzie wspaniale łączyliśmy naukę z zabawą i aktywnym wypoczynkiem. Były zajęcia z lornetkami i lupami, w czasie których dzieci poznawały życie w lesie, obserwowały pracę mrówek podczas budowy mrowiska. „Badały” faunę i florę jeziora Sławskiego. Podczas spotkania z leśnikiem mierzyły objętość drzew, obserwowały poczynania bobrów podczas budowy tamy oraz oglądały nowo powstałą szkółkę leśną.
   Z Lubiatowa dzieci wróciły bardzo zadowolone, bogatsze w wiedzę i doświadczenie.
   W drodze powrotnej planowaliśmy już kolejny wyjazd. Tym razem będą to góry.
Halina Kulbida-Pietrzak
Wioletta Bas
fot. Halina Kulbida-Pietrzak, Wioletta Bas, Honorata Kryszewska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content