Zielona Szkoła Językowa w Szklarskiej Porębie

   20-22 maja klasa IV b wraz z wychowawcą oraz opiekunami uczestniczyła w Zielonej Szkole Językowej w Szklarskiej Porębie. W programie odbyły się między innymi warsztaty grawerowania i zwiedzanie Huty kryształów Julia. Dzieci wygrawerowany swoje pięknie kryształowe szklanki. W poszukiwaniu wrażeń udaliśmy się do pobliskiego Dinoparku, gdzie poszukiwaliśmy złota, rozwiązywaliśmy ciekawe zagadki logiczne, szukaliśmy swojego ulubionego “dinożarła”, obejrzeliśmy film w 6 D oraz urządziliśmy zawody w paintballa. Oprócz tego czekało nas tam wiele innych zabaw.  Podziwialiśmy tez piękno Kruczych Skał oraz wodospadu Szklarka.  Dla relaksu tańczyliśmy na disco, uczyliśmy się licytować i braliśmy udział w fajnych zabawach z wykorzystaniem języka angielskiego. Następna wycieczka już za rok! Nie możemy się doczekać. 
Anita Domańska, Aleksandra Witkowska, Agnieszka Strochalska

fot. Aleksandra Witkowska

Wiosna wokół Jedynki

fot. C. Sułkowski

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content