Zdrowe jedzenie – mądre myślenie


Z okazji Dnia Ziemi uczniowie klas 3, wzięli udział w konkursie pod hasłem “Zdrowe jedzenie-mądre myślenie”, Z tej okazji przygotowali w domu dla rodziny zdrowe, smaczne kanapki, sałatki, z dużą zawartością witamin dla każdego organizmu. Dziękujemy wszystkim uczniom za przygotowanie zdrowego posiłku rodzinnego i przesłanie zdjęć. Mamy nadzieję,że wszystkim bardzo smakowało.

Organizatorzy Ewa Witkowska i Irena WiącekNa sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content