Zasadzenie krokusów przez uczniów klas drugich

   Dnia 12 września 2014 r. klasy drugie wraz z wychowawcami, p. E. Siatkowską, p. I. Olszańską, p. W. Półtorak i p. K. Rewaj upiększyły w ramach działań ekologicznych otoczenie szkoły, sadząc 200 krokusów w czterech kolorach. Dzieci wraz z paniami wykopały ziemię, gdzie wsadzały cebulki. Niektóre z nich po raz pierwszy uczestniczyły w takiej akcji. Wszyscy mamy nadzieję, że posadzone przez nas kwiaty przyczynią się do upiększenia terenu szkoły i uczynią z nas świadomych współuczestników ochrony przyrody.
Uczniowie klas II z wychowawcami

fot. Izabela Olszańska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content