Żaruś przed podróżą

   W tym roku szkolnym także wymieniamy się maskotkami z innymi krajami europejskimi. Szkołę Podstawową nr 1 w Żarach będą odwiedzać pluszaki z Hiszpanii, Anglii, Ukrainy, Chorwacji i Finlandii. Naszą maskotką już od lat jest Żaruś. Możecie sprawdzić, jak przebiegały przygotowania przed podróżą oraz obejrzeć dziennik podróży i prezenty dla naszych przyjaciół z zagranicy. Na kółku stworzyliśmy pożegnalny film – Żaruś na zakupach przed wyprawą po Europie.
Izabela Mielniczek
Przed podróżą:


Dziennik podróży Żarusia: 

 


Film z koła języka angielskiego – Żaruś na zakupach przed wyprawą po Europie:

 

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content