Zaproszenie na spotkania Gromady Zuchowej

„Wielcy Badacze Świata” 

   Gromada Zuchowa „Wielcy Badacze Świata” narodziła się w 2013 roku. Zbiórki odbywają są w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach w każdy czwartek w godzinach od 16:30 do 17:45. W czasie ich trwania dzieci bawią się w zgodzie z Prawem Zucha, zdobywając sprawności indywidualne i zespołowe oraz gwiazdki. Pomagają im w tym również drużynowa, rodzice oraz Grono Pedagogiczne, a także dzieci i młodzież ze środowiskowych drużyn harcerskich.

   Jako „Wielcy Badacze Świata” zuchy biorą aktywny udział w życiu miasta i hufca ZHP. Są obecni podczas poważnych uroczystości państwowych, np. w czasie obchodów Święta Niepodległości.
   W planie pracy gromady przewidziane są biegi patrolowe, wycieczki, rajdy, biwaki, zimą wyjazdy na zimowisko, a latem na obóz harcerski. Zawsze towarzyszą nam piosenki, których dzieci chętnie się uczą oraz pląsy, tańce, radość i śmiech.
   Na zbiórkach panuje atmosfera wzajemnego szacunku i przyjaźni, ale jest też miejsce na fantazję i szalone pomysły.
   Zuchu! Jeżeli lubisz, tak jak my, bawić się i poznawać wciąż nowych, fantastycznych ludzi, zapraszamy na naszą zbiórkę zuchową. 
Czuwaj!!!
Emilia Drgas
fot. Emilia Dragas

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content