Zanurzyć się w jesieni…

   Jesień to pora roku skłaniająca do refleksji, bo liście spadają z drzew, bo dni są coraz krótsze, bo… . Ale jesień może także przysporzyć wiele powodów do radości: przecież taka feeria barw dookoła, opadłe liście szeleszczą pod nogami, a promyki słońca jeszcze całkiem przyjemnie ogrzewają. Dzieci ze świetlicy wybrały to drugie oblicze jesieni. Trzeciego listopada postanowiły „zanurzyć” się w jesieni. Wraz z opiekunami wybrały się do parku, by wielokrotnie przebiec parkowe przestrzenie, powietrze wypełnić wesołym gwarem, stoczyć bój na liście. Aż żal było po godzinie z powrotem wracać do szkoły…
Andrzej Woźniak

fot. Patrycja Dudkiewicz i Andrzej Woźniak

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content