„Zanurzać, zanurzać się w ogrody rudej jesieni…”

   Zbliżamy się już do końca kalendarzowego roku. Coraz krótsze dni, rano przymrozki, mgła, a jeśli słońce, to mroźne powietrze. Więcej chmur i deszczu. Zimny wiatr. Słowem – jesień.

   Nie możemy jednak ulegać zniechęceniu! Jesień to feeria kolorów i kompozycji układanych przez samą Naturę. Jeśli chodzi o rozkład dnia fotografa, który na zdjęciach pragnie uwiecznić piękno jesieni, to przedstawia się on w sposób następujący: rano kropelki rosy, najlepiej na liściach oraz flotylle mgiełek unoszące się nad rzeką. W południe przestrzelone promieniami słonecznymi kolorowe liście, pajęczyny, kasztany leżące na ziemi (tak, promienie słoneczne są konieczne – tylko one gwarantują, że zdjęcia będą udane). A wieczorem mgła idąca od pola.

   Zachęcam wszystkich do obejrzenia zdjęć przedstawiających tę kolorową porę roku. Niech staną się inspiracją do własnych prób z fotografią.

Piotr Pałac

fot. Piotr Pałac

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content