Zakończenie roku szkolnego 2020 – 2021


W piątek, 25 czerwca 2021 r., w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach odbyły się uroczyste apele kończące rok szkolny 2020/2021. O godz. 8.00 klas 4-6, o 9.00 klas 7-8, a o 10.00 klas 1-3.
Uczniowie, którzy reprezentowali placówkę w czasie konkursów przedmiotowych i zawodów sportowych, otrzymali dyplomy i nagrody. Pani Dyrektor Agnieszka Ropska podziękowała rodzicom angażującym się na rzecz całej społeczności SP1 w Żarach. Obowiązki przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego przejęła Maja Lipińska z klasy VIIe. Po apelu uczniowie rozeszli się do swoich klas, tam otrzymali świadectwa.


Koniec roku szkolnego - apel

fot. Rajmund Kondratowicz i Sławomir Pawłowicz

Uczniowie wzorowi w klasach 1-3

W roku szkolnym 2020/2021 uczniowie klas 1-3 pracowali wytrwale i sumiennie.
W klasach pierwszych wszyscy uczniowie zostali wyróżnieni i otrzymali nagrody- upominki.
Natomiast w klasach drugich i trzecich miano uczniów wzorowych otrzymali:

2a

1. Bartkowiak Piotr
2. Głodowicz Anna
3. Hedloff Zuzanna
4. Olech Agata
5. Roman Michał
6. Skałacki Szymon
7. Śmiłowski Szymon
8. Voloshyn Volodymir
9. Wąsowicz Małgorzata
2b

1. Dziadkiewicz Agnieszka
2. Kukuła Bartosz
3. Łódzki Maksymilian
4. Nowak Amelia
5. Polaczek Amelia
6. Tur Maciej

2c

1. Borka Paweł
2. Ciechomska Hanna
3. Kaczmarek Iga
4. Kloc Lena
5. Malik Maurycy
6. Matusik Antonina
7. Roszak Igor
8. Szczepaniak Natan
9. Ledwig Alan
10. Borysiak Jakub


 
3a

1. Bronowicki Igor
2. Jans Stanisław
3. Koziński Michał
4. Rabski Filip
5. Stec Wojciech
6. Śmiłowska Barbara
7. Wojciechowski Kacper
8. Konieczna Amelia
9. Lenk Gabriela
10.Mikołajczuk Michalina

3b

1. Gardaszewski Aleksander
2. Lenczyk Tymon
3. Śniatecki Mateusz
4. Pasławski Miłosz
5. Rymczak Weronika
6. Kaczmarek Łukasz
7. Krasowski Jacek
8. Furman Zofia
9. Żiółkowska Aleksandra
10.Krawczyk Jakub

3c

1. Budzyła Laura
2. Kondratowicz Piotr
3. Korman Oliwia
4. Kusy Jakub
5. Korzeniowski Krystian
6. Lidtke Anna
7. Mrzewa Sebastian
8. Rudnicka Lena
9. Synarecki Jakub
10. Talacha Igor
11. Wojtiuk Daria

3d

1. Jakubowski Ernest
2. Janicka Anna
3. Niedzielska Agata
4. Pakiet Jakub
5. Staniak Oliwia
6. Tabaczek Maja
7. Witkowski Bartosz

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!

Uczniowie wzorowi w klasach 4-8

4a

1. Babij Miłosz 5,55 wzorowe
2. Baranowska Alicja 4,91 bardzo dobre
3. Biernacki Nikodem 5,55 wzorowe
4. Bogdański Bartosz 5,73 wzorowe
5. Galuba Maria 5,18 wzorowe
6. Kuchta Hubert 5,55 wzorowe
7. Matuszewski Mateusz 5,27 wzorowe
8. Michalak Lena 4,82 wzorowe
9. Mrzewa Mateusz 5,55 wzorowe
10. Ostrowska Klaudia 5,18 wzorowe
11. Płóciennik Maja 5,64 wzorowe
12. Przetacznik Wiktor 5,45 wzorowe
13. Słodki Roman 5,70 bardzo dobre
14. Sosnowski Ryszard 5,45 wzorowe
15. Śniatecka Aleksandra 5,45 wzorowe
16. Towpik Ksawery 5,27 wzorowe
17. Zawadzka Oliwia 5,73 wzorowe

4b

1. Baran Wiktoria 5,18 bardzo dobre
2. Baworowska Milena 5,18 wzorowe
3. Budzyła Sandra 5,36 wzorowe
4. Grygowski Szymon 5,64 wzorowe
5. Jasińska Zoe 5,00 wzorowe
6. Kisielewski Marcel 5,70 wzorowe
7. Kruszewski Łukasz 5,00 bardzo dobre
8. Łódzki Szymon 5,64 wzorowe
9. Makuć Amelia 5,09 bardzo dobre
10. Polaczek Marlena 5,45 bardzo dobre
11. Prokop Karolina 5,00 bardzo dobre
12. Rak Gabriela 5,09 bardzo dobre
13. Sobczak Szymon 5,55 wzorowe
14. Szpajchler Igor 4,82 bardzo dobre
15. Zasada Maciej 4,82 bardzo dobre
 
 

4c

1. Bińczak Michał 4,82 bardzo dobre
2. Kubiak Szymon 5,27 bardzo dobre
3. Lichodziejewski Damian 5,27 bardzo dobre
4. Rosa Wojciech 5,18 bardzo dobre
5. Ruczkowski Michał 4,91 bardzo dobre

5a

1. Benesz Mateusz 5,25 wzorowe
2. Giembarowska Alicja 4,75 wzorowe
3. Kasprolewicz Lilianna 5,00 bardzo dobre
4. Kasztelan Zuzanna 4,92 bardzo dobre
5. Lichwiarz Zofia 4,75 bardzo dobre
6. Olejniczak Michał 4,75 bardzo dobre
7. Otto Igor 5,33 wzorowe
8. Siemiński Julian 5,08 bardzo dobre

6a

1. Durys Zuzanna 4,75 bardzo dobre
2. Dziewiński Błażej 4,92 wzorowe
3. Firmanty Kryspin 4,92 wzorowe
4. Kloc Maja 5,00 wzorowe
5. Kondratowicz Anna 5,58 wzorowe
6. Kozińska Milena 5,92 wzorowe
7. Kuczyńska Hanna 4,75 bardzo dobre
8. Kuźniar Stanisław 5,00 wzorowe
9. Lichwiarz Antoni 4,92 wzorowe
10. Mazur Bartosz 5,17 wzorowe
11. Turkiewicz Aleksandra 4,92 wzorowe
12. Urban Antoni 5,00 wzorowe
13. Zawadzka Weronika 4,83 bardzo dobre
 

6b

1. Bogdańska Julia 5,25 wzorowe
2. Borkowski Łukasz 5,33 bardzo dobre
3. Borysiak Wojciech 5,50 wzorowe
4. Henke Damian 5,58 wzorowe
5. Jans Hanna 4,75 bardzo dobre
6. Karaś Antoni 5,67 wzorowe
7. Kiełb Paulina 4,75 bardzo dobre
8. Kostecka Milena 5,17 wzorowe
9. Najdek Nadia 5,25 wzorowe
10. Pawlak Michał 5,08 bardzo dobre
11. Potęga Igor 5,08 wzorowe
12. Przybylska Natalia 4,75 bardzo dobre
13. Różczka Rafał 4,75 wzorowe
14. Ruczkowska Maja 4,92 bardzo dobr
15. Słobodzian Gabriela 4,75 bardzo dobre
16. Strochalska Zuzanna 5,58 wzorowe
17. Szymański Marcel 5,00 bardzo dobre
18. Wywigacz Hanna 5,58 wzorowe

6c

1. Harasim Olaf 4,92 wzorowe
2. Kolasa Maria 5,45 wzorowe
3. Musielski Kuba 5,25 wzorowe
4. Węgrzyn Milena 4,83 wzorowe
5. Zalewski Dawid 4,92 wzorowe

6d

1. Federowicz Natalia 5,33 wzorowe
2. Hasiuk Hanna 6,00 wzorowe
3. Lenk Jakub 5,25 wzorowe
4. Lipa Emilia 5,17 wzorowe
5. Popko Jakub 5,00 wzorowe

6e

1. Kobylczak Maja 5,25 wzorowe
2. Kuriata Szymon 5,33 wzorowe
3. Makowska Natalia 4,92 wzorowe
4. Ryczkowski Oskar 4,83 bardzo dobre

6f

1. Firak Maja 4,92 wzorowe
2. Grygowska Marta 5,58 wzorowe
3. Rybkowski Dawid 5,08 wzorowe
4. Żyła Hanna 4,92 wzorowe

7a

1. Konieczna Noemi 5,00 wzorowe
2. Michalak Aleksander 5,21 wzorowe
3. Mikołajczuk Marcin 4,93 wzorowe
4. Rudnicka Nicole 5,00 wzorowe
5. Sygutowski Bartosz 4,93 wzorowe
6. Szczuka Natalia 5,00 wzorowe
7. Turek Paulina 5,00 wzorowe

7b

1. Daniszewska Kaja 4,79 wzorowe
2. Kisielewski Dawid 5,36 wzorowe
3. Kowalik Małgorzata 4,79 wzorowe
4. Lenczyk Hanna 5,21 wzorowe
5. Nowacka Magdalena 5,29 wzorowe
6. Nowek Dawid 4,93 wzorowe
7. Olechno Bartosz 5,57 wzorowe

7c

1. Cieślar Aleksandra 5,36 wzorowe
2. Gyba Michał 5,07 wzorowe
3. Hirsch Ewelina 5,36 wzorowe
4. Korzeniowska Julia 5,43 wzorowe
5. Zielonka Antoni 5,07 wzorowe

7d

1. Bełz Sara 5,14 wzorowe
2. Kozak Kinga 5,07 wzorowe
3. Kukuła Klaudia 5,36 wzorowe
4. Kunc Michał 5,21 bardzo dobre
5. Najdek Kinga 5,14 wzorowe
6. Sznajder Emil 5,14 wzorowe
7. Volosatova Kateryna 5,00 wzorowe
8. Złotnik Zuzanna 5,29 wzorowe

7e

1. Biernacka Milena 5,14 wzorowe
2. Biernacki Mikołaj 5,07 wzorowe
3. Drgas Wiktoria 4,79 wzorowe
4. Kosiorska Nadia 5,36 wzorowe
5. Lipińska Maja 5,64 wzorowe
6. Makowski Michał 5,00 wzorowe
7. Sienkiewicz Maciej 5,29 wzorowe
8. Witkowski Łukasz 5,14 wzorowe
9. Złotnik Maja 5,50 wzorowe
10. Żmuda Julia 5,21 wzorowe

8a

1. Błaszczyk Wiktoria 5,14 wzorowe
2. Błażewicz Anna 5,21 wzorowe
3. Juchniewicz Krystian 5,07 wzorowe
4. Kiziok Dawid 4,85 wzorowe
5. Najdek Dawid 5,14 wzorowe
6. Pasławski Mateusz 5,36 wzorowe
7. Powęski Michał 4,79 wzorowe
8. Sobczak Adam 5,21 wzorowe
9. Żyła Kacper 5,14 wzorowe

8b

1. Gardaszewski Jakub 5,00 wzorowe
2. Harasim Maja 5,29 wzorowe
3. Hreczka Natalia 4,93 wzorowe
4. Kalkowska Emilia 5,07 bardzo dobre
5. Stańczyk Klaudia 5,00 wzorowe
6. Szuń Michał 5,15 wzorowe

8c

Dewo Daria 5,00 wzorowe
Majdańska Maja 4,93 wzorowe
Nowacka Zuzanna 5,50 wzorowe
Polis Julia 4,93 wzorowe
Rakoczy Aleksandra 4,79 wzorowe
Reszel Anna 5,29 wzorowe
Stachów Zuzanna 5,07 wzorowe
Tomczyk Katarzyna 5,14 wzorowe

8d

1. Jaśkowiak Barbara 5,00 wzorowe
2. Kelm Wiktor 5,00 wzorowe
3. Paliga Marcin 5,50 wzorowe
4. Świerczyński Mieszko 5,29 wzorowe

 

Uczniowie wzorowi 4-8


 

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content