Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

 

   W piątek, 24 czerwca 2016 r., zebraliśmy się o godzinie 9.00 na pełnym słońca placu apelowym Szkoły Podstawowej nr 1 w Żarach, by pożegnać rok szkolny 2015/2016.
   Pożegnań zresztą było więcej: na zasłuzoną emeryturę odchodzi wieloletnia dyrektorka SP 1 w Żarach, pani Ewa Krauze-Michalska. Odeszło też kilkoro nauczycieli, młodych i zdolnych ludzi, którym życzymy wszystkiego, co dobre. 
   Nie sposób nie wspomnieć tu o naszych ukochanych szóstoklasistach. Cóż – będziemy tęsknić, obyście odnieśli w życiu mnóstwo sukcesów!!! 
   W czasie apelu odczytano imiona i nazwiska uniczów wzorowych, szóstoklasiści otrzymali z rąk pani dyrektor Agnieszki Ropskiej oraz pań wicedyrektorek Honoraty Kryszewskiej i Edyty Talarowskiej świadectwa ukończenia szkoły. 
   Był też jeszcze jeden bardzi miły akcent, pani Elżbieta Jusińska obchodzi w tym roku jubileusz dwudziestolecia pracy. Gratulujemy! 
   Po zakończeniu spotkania uczniowie wraz z wychowacami udali się do swych klas, by odebrać świadectwa i rozpocząć wakacje. 
   Dziękujemy wszystkim – Rodzicom, Opiekunom, Przyjaciołom JEDYNKI – za życzliwość i pracę na rzecz naszej pięknej szkoły.
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski

fot. Piotr Pałac i Cezary Sułkowski

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content