Zakończenie klas szóstych 2014

   W czwartek, 19 czerwca 2014 r. odbyło się w naszej szkole pożegnanie uczniów klas szóstych.
   Na początku, zgonie ze starą tradycją, szóstoklasiści zatańczyli poloneza. Piękne suknie, garnitury, powaga i dostojeństwo – tak się prezentowali ci, którzy jeszcze „wczoraj” byli pierwszakami, a tego dnia kończyli pierwszy etap swojej edukacji.
   Przygotowano ciekawy i wesoły program artystyczny: śpiewano piosenki, recytowano, na wzór Lokomotywy Juliana Tuwima, żartobliwy wiersz, odbył się także mały recital dwóch szóstoklasistów, Bartka i Ignacego, którzy zagrali na gitarze i klarnecie.
   Pani Dyrektor Agnieszka Ropska podziękowała uczniom za sześcioletni wysiłek włożony w naukę, podziękowała za bardzo dobry wynik otrzymany w czasie sprawdzianu, nie zabrakło też miłych słów pod adresem nauczycieli, rodziców, pracowników niepedagogicznych. Wszyscy oni, bez wyjątku, mieli wpływ na proces dydaktyczno-wychowawczy naszych absolwentów.
   Po części oficjalnej rozpoczął się bal. O wspaniałą zabawę zadbał zaprzyjaźniony z naszą szkołą DJ, który… ech, co tu dużo mówić – zdjęcia wszystko pokażą!
   Życzymy naszym szóstoklasistom dalszych sukcesów, sił do nauki, wytrwałości! Pamiętajcie o Jedynce, o nauczycielach i pracownikach szkoły.
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski
FOTORELACJE


polonez szóstoklasistów

Polonez szóstoklasistów

bal szóstoklasistów

Bal szóstoklasistów

 
fot. Piotr Pałac i Cezary Sułkowski

 

Wspomnień czar cz. 1


Wspomnień czar cz. 2


Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content