Zajęcia plastyczne „Bezpieczna szkoła – Bezpieczny Uczeń”

   W ramach realizowanego w naszej szkole programu „Bezpieczna szkoła – Bezpieczny Uczeń” przeprowadzone zostały na powyższy temat lekcje plastyki -dla uczniów klas IV – V oraz zajęcia plastyczne – dla dzieci uczęszczających do świetlicy szkolnej.
   Uczniowie, pracując na formacie A4 stosowali takie formy plastyczne, jak: ilustracja, komiks, plakat. Starali się wychwycić i zilustrować sytuacje pożądane a także takie, które mogłyby stanowić zagrożenie dla nich i ich rówieśników podczas pobytu w szkole.
   Dzieci pracowały z zapałem, swoje pomysły konsultowały między sobą bądź z nauczycielem. Z wykonanych prac powstała wystawka na holu szkoły.
Andrzej Woźniak
fot. Andrzej Woźniak

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content