Zajęcia integrujące w świetlicy szkolnej

   24 września 2014 r. odbyły się zajęcia integrujące dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej. Spotkanie poprowadziła praktykantka z Uniwersytetu Zielonogórskiego, Paulina Urbaszek, jego celem było przybliżenie uczniom pojęcia przyjaźni. Dzieci mogły wypowiedzieć się o tym, czym dla nich jest przyjaźń, jakimi cechami odznacza się prawdziwy przyjaciel, wzięły także udział w zabawach muzyczno-ruchowych. Efektem pracy uczniów były dwa plakaty, na koniec zajęć uczestnicy otrzymali drobny upominek.
Paulina Urbaszek

fot. Joanna Naumik

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content