Zabawy na śniegu

   Korzystając z pięknej zimowej pogody, uczniowie klasy 1c spędzili lekcję wychowania fizycznego na śniegu. Można było biegać, lepić bałwana, rzucać śnieżkami, zostawiać ślady na śniegu. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z lekcji w takiej formie. Zachowując zasady bezpieczeństwa podczas zabaw, dzieci rozwijały swoją kreatywność i pomysłowość.
Małgorzata Łukowska

fot. Małgorzata Łukowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content