Zabawa w detektywów po angielsku i międzynarodowo

   W tym roku szkolnym uczniowie z klasy językowej będą bawić się w detektywów. Uczniowie klasy 5b biorą udział w projekcie międzynarodowym programu eTwinning “Interpol mascots in action”. Razem z uczniami z Hiszpanii, Niemiec i Francji układają wymyślone historie w języku angielskim i będą prowadzić międzynarodowe śledztwa. Naszymi głównymi bohaterami jest Żaruś, najlepszy detektyw oraz jego szef Tiger. Zapraszam do obejrzenia naszego filmu oraz poznania detektywów z innych krajów. Już niedługo kolejne odcinki.
Izabela Mielniczek z zespołem detektywów


Nasz film:

 

Film z Niemiec:

Film z Francji:

Zaspół z Hiszpanii:

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content