Z życia klasy 3d

Eksperymenty

   Nieco egzotyki w klasie 3d. Mandala – rysunek na planie koła. Wywodzi się z tradycji hinduskiej a jej nazwa oznacza „koło życia, cały świat”. Jej terapeutyczne działanie dostrzegł też K.G. Jung psychoanalityk szwajcarski. Jej tworzenie pomaga w rozwijaniu nie tylko kreatywnej edukacji, ale pomaga w skupieniu uwagi i koncentracji. Pomaga też wyrażać uczucia, lęki myśli. Na zdjęciach widać prace dzieci z klasy 3D. Czy się udało? Oceńcie sami.

Ewa Siatkowska

fot. Ewa Siatkowska


Dzień chłopca w klasie 3d

   Dziś chłopcy obchodzili swoje święto. Zyczylismy im wielu sukcesów w szkole, spełnienia wszystkich marzeń i samych radosnych i szczęśliwych chwil. W podziękowaniu za podarunki i życzenia dziewczynki dostały słodkiego….. cukierka oczywiście.
Ewa Siatkowska

fot. Ewa Siatkowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content