Z wizytą w redakcji…

   Dnia 7 grudnia 2011roku uczniowie klasy 3c odwiedzili Gazetę Regionalną. Zapoznali się z pracą dziennikarza i etapami powstawania gazety. Każdy uczeń zadawał pytania dotyczące spotkań dziennikarzy z rozmówcami, ciekawych wydarzeń i pracy fotoreportera. Uczniowie pochwalili się swoją pasją małego dziennikarza, pisząc artykuły do naszej szkolnej gazetki. W miłej atmosferze przebiegało spotkanie w redakcji. Wszyscy uczniowie w przyszłości zapewnili, że chcą zostać dziennikarzami.
Z dziennikarskim pozdrowieniem
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska
fot. Honorata Kryszewska


Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content