Z wizytą w Muzeum Pogranicza Śląsko-Łużyckiego

   26 września 2014 r. kl. IV d uczestniczyła w wycieczce do Muzeum Pogranicza Śląsko-Łużyckiego. Pan przewodnik opowiadał nam, co się działo w Żarach na przestrzeni wieków. Najpierw pokazał nam makietę Żar, potem opowiadał o naszym mieście. Pokazał też narzędzia z kopalni węgla brunatnego niedaleko Żar. Dowiedzieliśmy się, że Żary słynęły z produkcji pięknej porcelany, którą mogliśmy obejrzeć i podziwiać.
   Wycieczka bardzo nam się podobała, ponieważ poznaliśmy historię naszego ukochanego miasta.
Ala Januszkiewicz, 4d

fot. Honorata Kryszewska i Bożena Masłowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content